سفری به جنگل های سحرآمیز هیرکانی

 (0 نفر)
گرگان
جنگل هیرکانی

جنگل هیرکانی، با مناظری منحصر به فرد

ویراستار :

جنگل هیرکانی مازندران، جنگلی با معجزات طبیعی

حواستان باشد این مقاله را تا انتها بخوانید، زیرا قرار است چند دقیقه ای در رابطه با جنگل هیرکانی مازندران صحبت کنیم. اما دلیل تاکید ما برای خواندن این مقاله تا انتها، این است که شاید شما با خواندن دو پاراگراف، هیجان زده شوید بالافاصله از صفحه مقاله خارج شوید و آماده سفر به این منطقه زیبا شوید. ما به شما اطمینان می دهیم که قرار است در این چند دقیقه حال خوب را از این جنگل حیرت انگیز به شما منتقل کنیم، پس با اتراق همراه باشید تا سفری داشته باشیم به دل جنگل هیرکانی مازندران.

ویژگی هایی که نام این جنگل را جهانی کرد!

شاید برایتان جالب باشد اما نام جنگل هیرکانی مازندران، به عنوان مهم ترین میراث طبیعت کشورمان در دنیا مطرح می شود. اما چرا این جنگل این چنین معروف شده است؟ درست حدس زدید به دلیل زیبایی های بی انتهای این جنگل می باشد. جنگل هیرکانی که لقب متراکم ترین ناحیه جنگلی را در ایران نیز به یدک می کشد، یکی از زیباترین مناطق سرسبز کشورمان محسوب می شود. اگر بخواهیم در رابطه با قدمت جنگل هیرکانی مازندران صحبت کنیم، باید شما را به چند میلیون سال پیش ببریم تا پیدایش این جنگل را از نزدیک ببینید، زیرا به گفته برخی محققین، قدمت این جنگل ها به دوران دایناسور ها باز می گردد.

 دوربین عکاسی هایتان را آماده کنید، می خواهیم تنی به ابر بزنیم!!

سفرتان به جنگل هیرکانی مازندران از این لحظه به بعد جذاب تر خواهد شد. یکی از منحصر به فرد ترین صحنه هایی که شما می توانید در طول زندگی و در دامن طبیعت تماشا کنید، جنگلی مملو از ابر های به زیر کشیده شده است. در اکثر مواقع ابر ها به داخل جنگل کشیده می شوند و مناظره فوق العاده ای به نمایش می گذارند. اگر در ارتفاعات بودید، می توانید حس راه رفتن بر روی ابر ها را نیز تجربه کنید زیرا ابر ها در زیر پای شما قرار دارند. اگر این صحنه ها را مشاهده کردید بدون فوت وقت دوربین عکاسیتان را دربیاورید و عکس های شگفت انگیزی را در خاطرات دوربینتان ثبت کنید. مطمئن باشید وقتی که دوستانتان عکس هارا ببینند باور نمی کنند که شما آن عکس ها را شکار کرده اید. فکرش را بکنید، جنگل در مه!

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


متراکم ترین جنگل کشور

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید