تالاب ارواح نوشهر، تالابی مرموز و مخوف

 (0 نفر)
نوشهر
تالاب ارواح نوشهر

به تالاب ارواح برویم یا خطرناک است؟

ویراستار :

پیش به سوی تالاب ارواح، مکانی که هیچوقت نباید به آن بروید!

زمانی که نام تالاب ارواح نوشهر به گوشتان می خورد شاید هیجان انگیز شوید و روحیه کاوشگر شما، بخواهد که از نزدیک این تالاب مرموز را ببینید. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از اینکه آماده سفر به این تالاب بشوید، با ما همراه شوید و یک سفر خیالی به این تالاب داشته باشید، تا اطلاعاتی در رابطه با این مکان مخوف بدست بیاورید. پس قطار اینبار اتراق را روی ریل شمال کشور کوک می کنیم تا سوت قطارمان در استان فوق العاده اسرار آمیز مازندران به صدا در بیاید.

دلیل نام گذاری تالاب ارواح، وجود ارواح سرگردان است؟!

می خواهیم در این قسمت روحیه جستجوگر و هیجانی شما را برانگیزیم. نام تالاب ارواح شاید ترسناک و برای برخی جذاب باشد، ولی باید دلیل نام گذاری این تالاب را بدانیم، شاید واقعا بین نام این تالاب و مکان آن وجه مشترکی نهفته باشد. اما جالب است بدانید که هرچقدر که موتور جستجوی گوگل را از پای در آورید و دلیل نام گذاری تالاب ارواح نوشهر را جستجو کنید، به نتیجه ای نخواهید رسید. البته باید گفت که این نام را مردمان قدیم این منطقه بر روی تالاب گذاشته اند، پس حتما موضوعی آن ها را وادار به این نام گذاری کرده است. نظرتان چیست که پای در عرصه جست و جو بگذاریم و شخصا به این منطقه مرموز برویم؟

مناظر شگفت انگیز مسیر تالاب ارواح نوشهر

اگر دلتان یک ماجراجویی حسابی می خواهد، کافیست به مازندران سفر کرده و حدود 12 کیلومتر از شهر نوشهر فاصله بگیریم. به روستای چلندر که رسیدیم تازه آغاز ماجراست. تالاب ارواح نوشهر در 5 کیلومتری این روستا قرار دارد. اما جذابیت ماجرا از همین ابتدای راه آغاز می شود. مسیر روستا تا تالاب، مسیری جنگل با پستی ها و بلندی هایی می باشد. اما اگر دنبال ماجراجویی هستید باید بگویم که مسیر جنگلی می تواند برای شما خطراتی را همانند حیوانات وحشی به دنبال داشته باشد.

چشم انداز مخوف و اسرار آمیز تالاب ارواح نوشهر

وقتی به تالاب ارواح رسیدید از دیدن مناظر آن هول نشوید. آرام باشید و سعی کنید از زیبایی های وصف ناپذیر این تالاب لذت ببرید. اما وقتی به این مکان مرموز رسیدید شاید نکته عجیبی توجه شما را جلب نکند، اما کم کم متوجه مه آلود شدن این تالاب خواهید شد. این تالاب اکثرا با دریایی از مه و ابر منظره ای مخوف را به معرض نمایش می گذارد. برایتان سفری مهیج را آرزو می کنیم.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای مطبوع

شرایط و محدودیت ها


مسیری نسبتا سخت

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید