چشمه دیو آسیاب دماوند، اوج شکوه طبیعت پروردگار

 (0 نفر)
دماوند
چشمه دیو آسیاب دماوند

زیبایی های دماوند در چشمه دیو آسیاب

ویراستار :


منظره ای باورنکردنی در چشمه دیو آسیاب دماوند

در این مقاله می خواهیم قطار این بار اتراق را به جاذبه ای بی نظیر و زیبا در قلب طبیعت دماوند هدایت کنیم. اگر موافق باشید به یکی از جاذبه های استان زیبای استان تهران برویم و با آن بیشتر آشنا شوید، شاید مقصد بعدی سفرتان، تهران باشد. گنبد چشمه دیو آسیاب دماوند یکی از جاذبه های طبیعی این استان به شمار می رود که به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به این استان سفر کردید حتما از آن دیدن کنید. تا انتهای این مقاله با اتراق همراه شوید تا اطلاعات بیشتری از این جاذبه جذاب و بی نظیریش کسب کنید.

چشمه دیو آسیاب دماوند کجاست؟

چشمه دیو آسیاب دماوند در ارتفاعات شمالی دشت لار و در ارتفاع حدود ۳۰۱۵ متری از سطح دریا و در میان تپه آهکی ۱۰ متری که از میانه دشت هیچ اثری از دریاچه دیده نمی شود و برای دیدن آن باید کمی سختی را تحمل کنید تا به دریاچه فیروزه ای رنگ برسید که آن منطقه دارای دو آبگیر کوچک و بزرگ است و دریاچه ای که در میان رودخانه دلیچای و سفیدآب قرار گرفته است. به منطقه مورد نظر که رسیدید، دریاچه ای دایره ای شکل را خواهید دید که با قطر ۲۰ و عمق ۲ متر پیش روی شماست.

خاصیت درمانی چشمه دیو آسیاب دماوند

اگر به چشمه دیو آسیاب دماوند بروید، بوی گوگرد را خواهید فهمید که  از چشمه ساطع می شود. دلیل آن بی کربنات گوگردی است که در این چشمه وجود دارد و ماده گوگرد در جشمه باعث شده است که آب این چشمه مزه ترشی داشته باشد. چشمه مورد نظر ما همچنین دارای املاح و مواد معدنی دیگری نیز هست که باعث شده است تا خاصیت درمانی برای بعضی از بیماری ها داشته باشد. رنگ آب این چشمه متغییر است و از آبی روشن تا خاکستری تغییر رنگ می دهد که این دلیل موضوع وابسته به تغییرات فصلی و میزان آلودگی آب بستگی دارد.

با اتراق سفر کنید

اگر تصمیم گرفته اید به استان جذاب تهران سفر کنید، برای شما پیشنهادی داریم. همه شما می دانید که یکی از دغدغه های اصلی تمامی مسافران در طول سفر، محل اسکان در شهر مقصد است. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در تهران، سفری آسوده و باخیالی راحت را تجربه کنید.

"سفری مملو از زیبایی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


منظره ای بی نظیر در تهران

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید