سفری به مرداب دیوک مازندران، مردابی در دل طبیعت

 (0 نفر)
کلاردشت
مرداب دیوک مازندران

سفری به مرداب هیجان انگیز دیوک مازندران

ویراستار :


مرداب دیوک مازندران، مردابی وهم برانگیز برای گردشگران

شاید بسیاری از شما برای شروع یک مسافرت هیجان انگیز به دل طبیعت، ابتدا استان های معروف در این زمینه یعنی مازندران و گیلان را در لیست مکان های سفرتان بنویسید. بی شک این استان ها با آب و هوای و مناظر خاصی که دارند مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته و سالانه تعداد زیادی از گردشگران را میزبانی می کنند. در این مقاله می خواهیم سفری داشته باشیم به یکی از جاذبه های گردشگری خاص در استان مازندران که شاید نامش را تا به امروز نشنیده اید. مرداب دیوک مازندران یکی از مرداب های بسیار جذاب کشورمان می باشد که به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آن بازدید کنید.

مردابی با مناظر عجیب

مرداب دیوک مازندران یکی از مرداب های اعجاب انگیز استان محسوب می شود که سفر به آن برای شما هیجان انگیز خواهد بود. دیوک در مسیر جنگلی قرار گرفته و برای رسیدن به این مرداب زیبا، باید پیاده روی لذت بخشی را در میان انبوه جنگل داشته باشید. کلاردشت که میزبان مرداب دیوک مازندران می باشد، با آب و هوای لذت بخشی که دارد می تواند مقصد مناسبی برای شما برای تعطیلات عید نوروز، تابستان و آخر هفته شما باشد. می توان گفت مرداب دیوک مازندران تا حدودی ناشناخته باقی مانده و بکر بودن خود را از دست نداده است.

وارد سریالی به نام طبیعت شوید

بی شک بسیاری از مناطق کشورمان وجود دارند که مناظری بی نظیر و رویایی را می توان در آن ها پیدا کرد. مرداب دیوک مازندران نیز با مناظره ای بسیار حیرت انگیز باعث شده تا ما با قرار گرفتن در این مکان، خود را در فیلم های فانتزی هالیوودی تصور کنیم. راستی مواظب آبگیری که سطحش با خزه پوشیده شده و درختانی که آن را محاصره کردند باشید. شاید در راه رسیدن به این مرداب با مه غلیظ منطقه نیز مواجه شوید که باید بگوییم یکی از جذاب ترین تصاویر عمرتان را خواهید دید.

با اتراق سفر کنید

سفر کردن همواره دارای قواعد و اصولی است که بهتر است آن ها را رعایت کنیم. یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مسافران، محل اسکان در شهر مقصد می باشد. شما می توانید برای حل این مشکل، به سامانه و یا اپلیکیشن اتراق مراجعه کرده و با رزرو سوئیت بصورت آنلاین، خیال خود را بابت اسکان راحت کنید و سفری مقرون بصرفه را تجربه کنید.


نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید