سابقه درخشان همدان را در برج قربان همدان ببینید

 (0 نفر)
همدان
برج قربان همدان

سفری تاریخی به همدان با برج قربان

ویراستار :

برج قربان همدان، مقبره بزرگان سلجوقی؟

سفر کردن یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که بسیاری از ما در طول سال سعی می کنیم تا چند بار آن را انجام دهیم. کشور ما به دلیل تاریخ بسیار طولانی که با خود به یدک می کشد دارای مکان های تاریخی و بناهای باستانی بسیار زیادی است که به شما پیشنهاد می کنیم که حتما سفر تاریخی را در لیست سفر های تفریحی خود قرار دهید. یکی از جاذبه های گردشگری تاریخی که می توانید از آن دیدن کنید، برج قربان همدان است. استان همدان همواره به دلیل داشتن مکان های تاریخی و فرهنگی خود مقصد گردشگران زیادی در ایام تعطیل بوده و هست. تا پایان این مقاله با اتراق همراه باشید تا با برج قربان همدان بیشتر آشنا شوید.

تاریخ بنا را حدس بزنید!؟

اما همانطور که گفتیم، برج قربان همدان از آن دسته از برج های تاریخی و گردشگری استان محسوب می شود. این برج که در ردیف آثار ملی نیز به ثبت رسیده، از ساخته های منسوب به سده های ششم تا هشتم می باشد. اگر می خواهید به برج قربان همدان سفر کنید باید به مابین خیابان طالقانی و مدنی و در محله زندی ها به دنبال آن بگردید. اگر به همدان سفر کردید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این اثر تاریخی دیدن کنید.

جزئی از مجموعه ای تاریخی

بر اساس مستندات تاریخی و همچنین گفته های محققین و باستان شناسان، برج قربان همدان جزئی از مجموعه ای عظیم می باشد. در گذشته این برج در کنار مدرسه، کتابخانه، خانقاه و ... رخ نمایان می کرد اما امروزه اثری از مدرسه و خانقاه نیست و برج قربان همدان به تنهایی نشان دهنده تاریخ پر افتخار استان همدان است. عده ای درباره این برج می گویند که احتمالا برج قربان همدان آرامگاه امیران سلجوقی می باشد.

سفری با اتراق

اگر می خواهید سفرتان به همدان را شروع کنید به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از آغاز سفر، محل اسکان در شهر مقصد را رزرو کنید تا در شهر مشکل و دغدغه محل اسکان نداشته باشید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در همدان به راحتی و با خیالی آسوده سفرتان را آغاز کنید.


"سفری همراه با حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


تاریخ برج

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید