رویایی باور نکردنی در دریاچه کوه گل سی سخت

 (0 نفر)
سی سخت
دریاچه کوه گل سی سخت

با دریاچه کوه گل سی سخت، دلتان را به آغوش طبیعت بزنید

ویراستار :


دریاچه کوه گل سی سخت، مکانی که رویا به واقعیت تبدیل می شود

اگر عاشق سفر به طبیعت ناشناخته ایران هستید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم تا به استان بی نظیر کهگیلویه و بویر احمد سری بزنیم و از طبیعت رویایی آن برای شما بگوییم. شهرستان سی سخت این استان می تواند مقصد جذابی برای شما و گردشگران باشد که حتما در سفر به کهگیلویه و بویر احمد از این شهرستان نیز دیدن کنید. یکی از جاذبه های گردشگری این شهرستان، دریاچه کوه گل سی سخت است که با طبیعت بی نظیر خود باعث شده تا یکی از قطب های گردشگری استان باشد. تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با این جاذبه بیشتر آشنا شوید.

چشمانتان را ببندید و به قلب طبیعت بروید

همانطور که گفتیم دریاچه کوه گل سی سخت یکی از جاذبه های بی نظیر و دیدنی شهرستان محسوب می شود. این دریاچه در میان کوهی سرسبز و باشکوه است. دریاچه کوه گل سی سخت در شمال شرقی شهر قرار گرفته که به نگین منطقه کوه گل معروف شده است. این دریاچه که نزدیک به قله دنا قرار گرفته، در زبان محلی به دهانه انبری نیز شهرت یافته است. این دریاچه حدود 15 متر عمق دارد و با منظره بی نظیری که خلق کرده گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

انعکاس زیبایی ها

اگر به دریاچه کوه گل سی سخت بروید خواهید دید که تصویر کوه به زیبایی هرچه تمام تر در آب دریاچه کوه گل سی سخت منعکس شده و چشم انداز بی نظیری را خلق کرده است. اگر به دنبال طبیعتی بکر می گردید، دریاچه کوه گل سی سخت می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. شما می توانید در این منطقه تفریحات متفاوتی همچون پرنده نگری، تماشای گل های وحشی، جمع آوری گیاهان دارویی و ... انجام دهید.

سفری با اتراق

سفر به استان کهگیلویه و بویر احمد می تواند بسیار جذاب باشد اما قبل از آغاز سفرتان باید به این موضوع دقت داشته باشید که می توانید با رزرو سوئیت، سفری راحت و بدون دغدغه را داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در شهرستان سی سخت، با خیالی راحت سفرتان را آغاز کنید.

"سفرتان به سلامت "
 
نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز فوق العاده

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید