در چشمه تاگی سی سخت، آبی گوارا در انتظار شماست

 (0 نفر)
سی سخت
چشمه تاگی سی سخت

چشمه تاگی سی سخت، سفری به بهشت گم شده سی سخت

ویراستار :


چشمه تاگی سی سخت در دل طبیعت کهگیلویه و بویراحمد

ما شاید در طول زندگی و یا در مجموع سفر هایی که به سرتاسر ایران و دنیا داشته ایم، برخی استان ها را اصلا نمی بینیم. استان هایی که بهشت های گم شده ای را در خود قرار داده اند و همچنان بکر و دست نخورده در میان طبیعت دلبری می کنند. یکی از این استان ها، استان کهگیلویه و بویراحمد است، استانی که شاید هدف گردشگران قرار نگیرد اما طبیعت بکرش هوش از سر هرکسی می برد. در این مقاله می خواهیم جاذبه ای گردشگری و بی نظیر را در استان کهگیلویه و بویر احمد به شما معرفی کنیم. چشمه تاگی سی سخت یکی از جاذبه هایی است که در سفر به این استان نباید از دست بدهید. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا درباره این جاذبه بیشتر صحبت کنیم.

چشمه ای خروشان در سی سخت

اگر می خواهید به استان زیبای کهگیلویه و بویراحمد سفر کنید و چشمه تاگی سی سخت را از نزدیک ببینید باید به شما تبریک گفت زیرا یکی از مقاصد بی نظیر طبیعی را انتخاب کرده اید. چشمه تاگی سی سخت یکی از چشمه های طبیعی  و زیبای شهرستان سی سخت محسوب می شود که دارای آبی و خروشان، خنک و گواراست. اگر کوهنورد باشید و مسیر چشمه تاگی سی سخت را برای پیاده روی انتخاب کنید، آب این چشمه گوارا می تواند عطش شما را در قلب طبیعت سی سخت برطرف کند.

آبی با برکت برای مردم

اما چشمه تاگی سی سخت را می توان چشمه با برکتی دانست زیرا فواید زیادی برای روستاییان و مردم اطراف دارد. این آب با سیراب کردن باغ های انگور، سیب و گردوی منطقه به رونق باغداری و کشاورزی نیز کمک شایانی کرده است. منطقه کلنجه که چشمه تاگی سی سخت را در خود قرار داده، از این چشمه نهایت استفاده را می کند.

سفری با اتراق

اگر می خواهید به استان زیبای کهگیلویه و بویراحمد سفر کنید و طبیعت بی نظیر چشمه تاگی سی سخت را از نزدیک ببینید، برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در سی سخت، خیالتان بابت محل اسکان در شهر مقصد راحت شود و با صرفه جویی قابل ملاحظه سفرتان را به پایان ببرید.

"سفرتان به سلامت "
 
نویسنده: محمدرضا فاطمی

 

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید