آبشار نوژیان، آبشاری در دیار لرستان

 (0 نفر)
خرم آباد
آبشار نوژیان

آبشار نوژیان، آبشاری در قلب زیبایی لرستان

ویراستار :


آبشار نوژیان، آبشاری مرتفع در سرزمین آبشار های ایران

استان لرستان از جمله استان های بسیار زیبا و دیدنی در عرصه گردشگری می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از آن دیدن می کنند. اما مطمئنا این موضوع را به خوبی می دانید که استان لرستان به سرزمین آبشار های ایرانی شهرت یافته است، پس اگر موافق باشید سری بزنیم به یکی از آبشار هایی که شاید شما نیز نام آن را نشنیده و به آن سفر نکرده اید. آبشار نوژیان در نزدیکی شهر خرم آباد قرار گرفته که به شما پیشنهاد می کنیم اگر مسیرتان به استان زیبای لرستان افتاد، حتما از این آبشار زیبا دیدن کنید. با اتراق در ادامه همراه باشید تا با این آبشار بیشتر آشنا شوید.

یکی از مشهور ترین آبشار های لرستان را بشناسید

همانطور که گفتیم آبشار نوژیان یکی از آبشار های معروف استان لرستان می باشد که با چشم انداز بی نظیر خود، سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. آبشار نوژیان پس از آبشار بیشه مشهورترین آبشار در لرستان محسوب می شود و از مکان های بکر خرم آباد است. این آبشار زیبا در حدود 38 کیلومتری جاده کمربندی خرم آباد قرار گرفته که شما برای رسیدن به این آبشار مسیر سختی در پیش ندارید. بی شک زیبایی آبشار نوژیان، می تواند شما را وادار کند تا حافظه دوربین عکاسی خود را با عکس گرفتن از آن پر کنید.

آبشاری مرتفع با معنایی زیبا

اما شاید به نام آبشار نوژیان نیز دقت کرده اید و برایتان سوال پیش آمده که این آبشار به چه معناست. آبشار نوژیان به معنای آب زنده می باشد. علت این نام گذاری این است این آبشار در فصل بارندگی پر آب و عرض آن زیاد و در فصل بی آبی عرض آن کم می شود. آبشار نوژیان با ارتفاع بالایی که دارد، طبیعت بی نظیری را بوجود آورده که بی شک می تواند یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری استان لرستان و شهر خرم آباد باشد.

اتراق در خدمت شماست

اگر تصمیم گرفته اید تا به استان زیبای لرستان و آبشار نوژیان سفر کنید برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در خرم آباد، سفری با خیال راحت را تجربه کنید و دیگر نگران محل اسکان در شهر مقصد نباشید. بی شک با اتراق سفری بی دردسر را تجربه خواهید کرد.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز فوق العاده زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاریامکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید