تالاب کرد خورد ملایر، میزبان پرندگان اروپایی

 (0 نفر)
ملایر
تالاب کرد خورد ملایر

تالاب کرد خورد ملایر، تالابی که پرندگان عاشقش هستند

ویراستار :


تالاب کرد خورد ملایر، سرزمین زیبایی های همدان

شگفتانه ای بی نظیر خواهیم داشت برای شما اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم تا به یکی از زیباترین جاذبه های کشورمان سفر کنیم که بی شک می تواند مقصد مناسبی برای سفر بعدی شما باشد. استان همدان و شهرستان ملایر را می توان یکی از قطب های گردشگری کشور دانست. ملایر جزو شهرستان هایی است که سالانه از گردشگران بسیاری میزبانی می کند. تالاب کرد خورد ملایر یکی از زیباترین تالاب های کشور است که به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آن دیدن کنید. با اتراق همراه باشید تا با این جاذبه بی نظیر بیشتر آشنا شوید.

تالابی با قدمت هزاران ساله

تالاب کرد خورد ملایر را می توان یکی از تالاب های بسیار قدیمی و خوش منظره کشور دانست. تالاب کرد خورد در حدود 25 کیلومتری شهر ملایر واقع شده است. این تالاب در حقیقت در نزدیکی روستایی به همین اسم قرار گرفته که افراد محلی و بومی اینجا این تالاب رو با اسم آق گل نیز می شناسند. برخی از زمین شناسان اعتقاد دارند که عمر” کردخورد” به هزاران سال پیش برمی گردد که از این نظر بسیار منحصر به فرد و جذاب است.

زیبایی های بیشتری از این تالاب ببینید

اگر می خواهید به تالاب کرد خورد بروید حواستان باشد که دوربین های عکاسیتان حتما همراهتان باشد زیرا قرار است مناظر شگفت انگیزی رو به روی شما قرار گیرد. اگر از مهاجرت پرندگان لذت می برید باید به شما بگوییم که در اواخر زمستان و اوایل بهار پرندگان مهاجر بسیاری از نقاط دور دست به این تالاب بی نظیر سفر می کنند. حدود 46 گونه پرنده ایرانی در این تالاب زندگی می کنند.

اتراق، شگفتانه ای برای شما

اگر قصد سفر به استان همدان و شهرستان ملایر را سفر کنید، به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از آغاز سفرتان، محل اسکانتان در شهر مقصد را رزرو کنید تا از مشکلات احتمالی رزرو سوئیت دور بمانید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در ملایر، با خیالی راحت و مطمئن، سفر خود را آغاز کنید.

"سفرتان به سلامت"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


زیبایی غیرقابل وصف

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید