سفر به اعماق زیبایی ها با گردنه رخ اصفهان

 (0 نفر)
اصفهان
گردنه رخ اصفهان

سفری به طبیعت دوست داشتنی اصفهان با گردنه رخ لنجان

ویراستار :


شکوه طبیعت را در گردنه رخ اصفهان ببینید

همیشه لذت بخش ترین اتفاقات زندگی در سفر ها رخ می دهد. در این مقاله قصد داریم تا به یکی از جاذبه های بسیار خوش آب و هوا و طبیعی استان اصفهان سفر کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با یکی از بهترین مکان های ایران آشنا شوید. شکوه طبیعت استان اصفهان را در گردنه رخ این منطقه خواهید دید. تا پایان این مقاله با ما همراه شوید تا درباره این طبیعت بی نظیر اطلاعات بیشتر کسب کنید.

شهرستان لنجان، شکوه طبیعت ایران

اگر قصد دارید تا به استان زیبای اصفهان و شهرستان لنجان جهت تماشای مناظر گردنه رخ سفر کنید، به شما تبریک می گویم زیرا یکی از بهترین مقاصد را انتخاب کرده اید. گردنه رخ مسیر ارتباطی دو استان اصفهان و چهارمحال بختیاری و نیز مرز دو استان و آخرین منطقه سمت غرب استان اصفهان می باشد. این گردنه با پیچ و خم های فراوان تا بالاترین نقطه کوه رخ کشیده شده که یکی از مناظر فوق العاده جذاب و دیدنی شهرستان لنجان را به وجود آورده است.

سنگ نوشته ای تاریخی در گردنه رخ

اما علاوه بر زیبایی های گردنه رخ، این منطقه را می توان منطقه ای تاریخی نیز دانست. سنگ نوشته کشف شده در گردنه رخ که به یمن ورود شاه عباس کبیر به سرزمین چهارمحال و بختیاری بر بوم سنگ نقش بسته است، براساس متون تاریخی، علت ورود شاه عباس، سرکشی به عملیات سد سازی در منطقه کوهرنگ، برای ازدیاد آب رودخانه زاینده رود بود.

سفری با اتراق

سفر کردن همواره مشکلاتی را به همراه دارد که بهتر است قبل از آغاز سفرتان، به این مشکلات فکر کنید. یکی از این مشکلاتی که ممکن است گریبان گیر همه ما شود، انتخاب محل اسکان در شهر مقصد است. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در اصفهان، با خیالی راحت و مطمئن سفرتان را به گردنه رخ اصفهان آغاز کنید.

"سفرتان مملو از زیبایی"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم اندازی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید