در منطقه‌ حفاظت شده عبدالرزاق، طبیعت زنده را ببینید

 (0 نفر)
سقز
منطقه‌ حفاظت شده عبدالرزاق

سفری به دل طبیعت با منطقه‌ حفاظت شده عبدالرزاق

ویراستار :


طبیعت بی نظیر سقز را در منطقه‌ حفاظت شده عبدالرزاق ببینید

سفر کردن به مناطق بکر و طبیعی می تواند برای بسیاری از ما تجربه ای بی نظیر باشد در این مقاله می خواهیم سفری داشته باشیم به یکی از استان های بسیار زیبا و گردشگری در کشورمان و شما را با یک جاذبه کم نظیر طبیعی آشنا کنیم. استان کردستان با جاذبه های طبیعی و مناظر بکر ودست نخورده ای که دارد می تواند مقصد مناسبی برای سفر شما باشد. منطقه‌ حفاظت شده عبدالرزاق در شهرستان سقز یکی از مناطق بکری است که با سفر به آن می توانید از شکوه طبیعت منطقه لذت ببرید، برای شناخت این منطقه با اتراق همراه باشید.

منطقه ای حفاظت شده و زیبا

منطقه‌ حفاظت شده عبدالرزاق در سقز را می توان یکی از مناطق بسیار حیاتی از نظر زیست محیطی دانست. زیستگاه عبدالرزاق سقز با مساحت 43 هزار و 950 هکتار سومین منطقه حفاظت شده استان کردستان است که در شهرستان سقز جا خوش کرده است. از مجموعه گونه هایی که در این منطقه زندگی می کنند می توان به 80 گونه پرنده، بیش از 350 گونه گیاهی و 17 گونه پستانداران اشاره کرد.

آب و هوایی بی نظیر در منطقه

علاوه بر زیبایی های منطقه حفاظت شده عبدالرزاق، آب و هوایی بی نظیر نیز بر منطقه حاکم است. منطقه عبدالرزاق علاوه بر تنوع فوق العاده بالای گیاهی، به دلیل شرایط بسیار خوب آب و هوایی از یک سو و همچنین وجود جنگل ها و مراتع سرسبز از تنوع زیستی، جانوری بالا و ویژه ای در کشور برخوردار است. اگر مسیرتان به شهرستان سقز افتاد، حتما سراغ منطقه حفاظت شده عبدالرزاق را بگیرید.

با اتراق خیالتان راحت باشد

اگر آماده سفر به استان زیبای کردستان و شهرستان سقز هستید، باید به شما بگوییم که قبل از آغاز سفرتان بهتر است محل اسکانتان را مشخص کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در سقز، به راحتی و بدون دغدغه سفرتان را شروع کنید. بی شک با این کار صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در زمان و هزینه خواهید داشت.

"سفرتان مملو از حال خوب"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


جذابیت های طبیعت منطقه

شرایط و محدودیت ها


منطقه محافظت شده است

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید